AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 20 Ekim 2018 Cumartesi 18:12
İLÇE BİLGİSİRESMİ KURUMLARBELEDİYEMAHALLELEREĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLARIMIZ
DÖŞEMEALTI HAVA DURUMU
DOSEMEALTI
 
Döşemealtı Belediyesi’nden Engellilere Destek
 
Belediyeden Engellilere Destek
 
 
Tamamı engellilerden oluşan Pozitif Engelliler Tiyatro Topluluğu, Döşemealtı’nda “Engelli Şov”adlı oyunu sahnelendi. Yeşilbayır’da bulunanDöşemealtı Belediyesi Kültür Merkezi’nde sahnelenen oyunda engellilere acınmaması, destek olunması mesajı verildi.

İnsan hayatında yaşama sevgisinin ve hayata tutunmanın engel tanımadığını söyleyen Pozitif Engelliler Tiyatro Topluluğu Yönetmeni Erkan Karabaş, “Bizler vücudumuzun herhangi bir organının eksikliği nedeniyle engelli olabiliriz ama bu engel bizim yaşam sevgimizin ve sanat aşkımızın önünde duramıyor.Biz engelli vatandaşlar bizlere acınmasını istemiyoruz. Hayatımızın kolaylaştırılmasını ve saygı gösterilmesini bekliyoruz“ dedi.

Oyun sonunda topluluğa teşekkür ederek plaket veren Döşemealtı Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Tuncer ise, “Hepimiz birer potansiyel engelli adayıyız. O nedenle bize düşen görev engellilerin hayatlarını kolaylaştırmaktır” diye konuştu.

Tuncer, Döşemealtı Belediyesi olarak sosyal belediyecilik ve şehirleşme çalışmalarında engelli bireylerin hayatlarını kolaylaştırıcı planlamalar yaptıklarını da sözlerine ekledi.
 
 
04 Aralık 2013 Çarsamba - 15:29
8471 Kere Okundu

2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com