AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 20 Ekim 2018 Cumartesi 18:11
İLÇE BİLGİSİRESMİ KURUMLARBELEDİYEMAHALLELEREĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLARIMIZ
DÖŞEMEALTI HAVA DURUMU
DOSEMEALTI
 
Başkan Tursun 2013 Yılını Değerlendirdi
 
Başkan Tursun 2013 Yılını Değerlendirdi
 
 
2013 yılını değerlendiren Döşemealtı Belediye Başkanı Nurettin Tursun “2013 yılı projelerimizin taçlandığı ve tamamlanan hizmetlerimizle ilçemizin şaha kalktığı bir yıl olmuştur” dedi.İlçenin sosyal yaşamdan, ticari hayata kadar bütün alanlarında belediye hizmetleri açısından 2013 yılının çok verimli geçtiğini belirtenDöşemealtı Belediye Başkanı Nurettin Tursun, “Son beş yıl içinde olduğu gibi 2013 yılında da durmadan çalıştık. Halkımızın daha rahat bir yaşam sürmesi için tüm imkanlarımızı seferber ettik” diye konuştu.

2013 yılında tamamlanan projelere de dikkat çeken Başkan Nurettin Tursun, “Türkiye’ye örnek olan 140 bin metrekarelik mesire alanı hem ilçe hem de Antalya yaşayanları için yeni bir akciğer olmuştur. Ticari hayat iki iş merkezi ile daha da canlanmış, temalı parklar sosyal yaşamın vazgeçilmezleri haline gelmiş, hizmet binamız tamamlanmıştır. Yıllarca dağınık bir alanda prefabrik ortamlarda hizmet verdiğimiz halkımıza artık daha modern bir belediye binasında hizmet vereceğiz. Yine ilçede kilometrelerce uzunluğundaki yol ve altyapı çalışmaları gerçekleştirdik” diye konuştu.

Başkan Nurettin Tursun, “Biz hep daha iyiyi hedefleyerek çalışıyoruz. 2013 yılında olduğu gibi 2014 yılında da halkımıza hizmetin en iyisini sunmak için seferber olacağız” dedi.
 
 
03 Ocak 2014 Cuma - 10:13
8371 Kere Okundu

2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com